KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Irish Summer TOUR 2018
Autor Wiadomość
Nata 
Gaduła


Posty: 433
Wysłany: 12-09-18, 14:12   

Obejrzałam parę filmików z występów rodzinki Angelo i mam mieszane uczucia. Jestem cały czas zachwycona jacy oni są wszyscy cudowni :) Dzieci jedno lepsze od drugiego, Kira i Angelo kochani, no ale... występy nie powalają. Nie żebym oczekiwała fajerwerków, wiadomo jaki charakter mają te koncerty, no ale kwestia śpiewu kuleje. Angelo i Kira ciągną to głosowo, Gabriel po prostu nie ma głosu i serio szkoda, bo widać że bardzo chce i cieszy się tym, no a tu klops. .. głos się z niego niemal nie wydobywa.. Emma na żywo tez slabiutko. Jedynie Helen naprawdę wow - jest moc i świadomość śpiewania. Mogliby więcej pod nią coś napisać - może bardziej żywiołowego? Ogólnie klimaty irlandzkie powinny wiecej wydobywać z nich energii i tez te energię dawać odbiorcom, a tu wielka nieśmiałość i niepewność. Może się mylę, wiem że odbiór z neta nie daje prawdziwego obrazu. Jak ktoś był na koncercie niech się podzieli wrażeniami :)

Granie i te piosenki naprawdę fajne, na jakieś ognisko czy festyn. Natomiast wokal i energię ciągnie głównie Angelo. Kira super daje rade w chorkach. Pamiętam jak słuchałam 5letniego Angelo w Danny Boy - no wbicie w fotel. Jednak prawdziwy talent naprawdę ma siłę przebicia i zawsze się obroni sam. No ale cóż, super że to robią - zazdroszczę :)
_________________
Cast your eyes on the ocean,
Cast your soul to the sea
When the dark night seems endless,
Please remember me...
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 12-09-18, 15:02   

^
Tez bym chętnie poczytała czyjąś relację.
Ja również oglądam filmiki.Mam tak,że nie mogę przestać porównywać ich ze starym TKF, z niekorzyścią dla rodzinki Angelo.
Oni są tacy drętwi na tej scenie... Helena , na przykład,mimo że ma z angelowych pociech najlepiej rokujący głos i mimo że jest niekiepskiej urody , to na koncertach jest niczym ta mimoza
Gabriel głosu nie ma i, niestety, drugiego Paddiego z niego nie będzie, może powinien grać na jakimś instrumencie zamiast straszyć śpiewem,a może w ogóle powinien zająć się czymś innym niż branża muzyczna.
O Józku już nie wspomnę.Chociaż ucieszyłam się ,jak ostatnio zobaczyłam go z tym bębenkiem,że nie stał już na scenie ze wszystkimi i nie mączył się .
Ciekawe ,jak to wszystko się rozegra w następnych latach.Może niektóre z dzieci się zbuntują i powiedzą,że nie chcą już śpiewać w taty zespole... 8-)
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 14-09-18, 23:42   

Zdaje mi się, czy facet w czarnej koszuli, za Angelo to Claus ze starego bandu?

 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 15-09-18, 00:41   

Tak. Za to Flo zgubili :lol: .
I nawet Svenik się pojawił, a ta laska między Emmą i Kirą to Jimkowa Connie?
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 17-09-18, 21:46   

Czytałyście relacje z tej wycieczki z Angelo po Irlandii? Byli na Cliffs of Moher, tam każdy mogł mieć zdjęcie z Angelo. Jechali autokarem razem z Angelo. byli w pubie.
Podobno w przyszłym roku Angelo chce zrobić coś podobnego ale po Niemczech.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 17-09-18, 22:21   

Jak to jest z tą Irlandią w jego przypadku, czy tak samo jak z TKF swego czasu , czyli tak naprawdę nikt ich tam nie znał...?
Ostatnio zmieniony przez Diana 17-09-18, 22:29, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 17-09-18, 22:23   

W sensie czy na jego koncerty tam przychodzą prawdziwi Irlandczycy? Raczej same Niemki i Polki ;-) .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 18-09-18, 05:40   

^
Tak, właśnie taki był sens mego pytania. Dzięki! :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 11