KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Strona /facebook
Autor Wiadomość
EK 
Maniak

Posty: 827
Wysłany: 14-12-15, 09:43   

a o co chodzi z tá zrzutká? w tyle jestem :cry:
 
 
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 16-12-15, 17:38   

Z fb:
Cytat:
CROWDFUNDING CAMPAIGNE
Dear everyone,
I am truly overwhelmed by you support and your trust towards me. Only in 1 week we reached our goal of 30.000 Euros. I never ever dreamed that this would happen so fast. Actually me and my team did not know what to expect. The whole project was in our eyes even a risky thing to do. Yes, I was afraid that I might be misunderstood or even put down. But no risk no fun!
It is not only the financial aspect which touch me but the trust, the commitment and the engagement of so many people towards this project. You understood how important it was for me to make the music of my dreams and you shared this vision with me. THANK YOU!!!
The campaign will continue to run as planed from the beginning to the 6th of February 2016 - sixty days in total. I heard some of you wanted to select goodies/Dankeschöns at a later time. There is no rush. However some of the Dankeschöns are sold out, for example the meet & greet but there are still enough other ones available.
The money which will accumulate after 30.000 will be used for a videoclip of the single, printing costs of the CD, artwork for the booklet and the further production cost that is still to pay, etc. etc.
The 30.000 (as mentioned before) was only a part of the whole production cost.
As you probably already know I’m still on tour until the end of December. In this very moment I am packing my big fat suitcase for the Christmas Moments tour which begins on Friday. Once my Christmas tour is finished I have a few days of Christmas holidays with my little family and in January I begin with finishing the lyrics for the 2 extra songs you guys made possible and pick up again studio work to finish the cd.
Maybe I’ll write you guys a song, for sometimes it’s difficult for me to express in simple words what I feel. I can only say from the bottom of my heart thank you… I will never forget this!
God bless you all in this special time…
Love,
Patricia
PS: Money is not all, your commentaries on Facebook, Instagram and on www.musicstarter.de/patricia-kelly, your words reached us. I read every little commentary and I’m deeply touched! Some of you were not able to support the campaign but you supported us with your beautiful words. Thank you!!

https://www.facebook.com/...077580/?theater
 
 
anazeta 
Entuzjasta


Posty: 1761
Wysłany: 16-12-15, 21:43   

Ok, nie bardzo wiem, co to za akcja, ale jeśli chodzi po prostu o składkę na wydanie płyty, to moim zdaniem już bezczelność. Wstydu ci Kelly nie mają. Dorobili się milionów na fanach, wszystko najwidoczniej przepierniczone, i teraz proszą się tych samych ludzi o sponsorowanie płyt? Może to wszytko źle rozumiem bez szczegółów i niepotrzebnie sobie ciśnienie podnoszę, ale nie, nie podoba mi się to. Nie dałabym ani złotówki. Wystarczy, że bilety i płyty - jeśli mi się podobają - kupuję. Po tysiąckroć wolalabym swoje pieniądze przeznaczyć na cele charytatywne, dla ludzi lub zwierząt, którym jest to naprawdę potrzebne.
 
 
naicy 
Maniak


Posty: 973
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-12-15, 22:48   

Anazeta mam te same odczucia tylko nie miałam weny żeby to opisać :lol:
_________________
http://kelly-family.pl/
Polska nieoficjalna strona o The Kelly Family Zapraszam :)
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 16-12-15, 23:24   

Ta nowa piosenka jest świetna, jeśli cała płyta by była w takiej stylistyce, to ja już się doczekać nie mogę :mrgreen: . A powody tej całej akcji składkowej Patunia tłumaczy w video, ale wszystko po szwabsku jest, więc ja i tak nic nie kumam :lol:
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 16-12-15, 23:32   

Wydanie płyty to kupa kasy. A Patricia nie mogła się dogadać z żadną wytwórnią, bo nie chciała iść z nimi na żadne kompromisy. Ci którzy wpłacali mogą dostać coś w zamian, spotkanie z Patricią, płytę, jakieś inne gadżety.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 16-12-15, 23:55   

Dzięki. Swoją drogą ciekawe ile oni z tej całej fortuny tak naprawdę dostali, bo chyba musieli się procesować o własne pieniądze,nie? Nie pamiętam jak to było :-? .
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 17-12-15, 00:07   

Angelo w Katowicach mówił, że jakiś czas temu ktoś wrzucił ich piosenki chyba na spotify (albo coś innego, nie pamiętam), ale to nie oni to zrobili, więc żadnej kasy z tego nie mają. Ciekawe czy chociaż jakieś tantiemy z radia dostają, a jeśli tak to czy wszyscy.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2547
Skąd: Tychy

Wysłany: 17-12-15, 09:23   

Najnowsza pisoenka Patki...
CUT ME DOWN (new song!!!) - 4.12.2015 Nordenham https://www.youtube.com/watch?v=RHrIDusrhP0
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4719
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 17-12-15, 12:05   

Tak sobie teoretyzuje, gdybym miala tyle rodzenstwa, ktore z sukcesami wydaje plyty i gdybym sama miaa na koncie pare plyt- czyli jakis zysk takze, to chyba wolalabym poprosic rodzenstwo o pozyczke, niz fanow o skladke. Ale to jak z dawaniem na tace- kto nie chce, nie daje. :mrgreen:
A jak chca podreperowac budzet, to lepiej by bylo, gdyby w koncu wydali na dvd starsze vhsy- chocby od Tough Road- potrojne wydanie, do tego Loreley, Growin'up etc. Podejzewam, ze mnostw ludzi pokusiloby sie o te koncerty. :-)
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 17-12-15, 12:12   

oo, stare koncerty w dobrej jakości, jestem za ;)
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 17-12-15, 12:12   

Oni by więcej zyskali jakby wydali niepublikowane dotąd materiały, o ile są w posiadaniu takich. Bo przecież mnóstwo koncertów było nagrywanych, a potem nic z tego nie wynikało.
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2547
Skąd: Tychy

Wysłany: 17-12-15, 12:14   

O tak masz rację Tinuś...mogli by zrobić reedycję starych cd czy te vhsy na dvd wydać. Sama bym się skusiła na np.cd Homerun, Hope czy dvd Live at Loreley czy Live'88. No ale nie potępiam Patki że tak zrobiła...jak widać fanom też to nie przeszkadzało jak w tydzień zebrała się potrzebna kwota (na tą chwile ma 33 170.00euro a potrzebowała 20 000.00). Jestem takiego zdania kto chce niech da ;-)
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2634
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 17-12-15, 16:44   

Moncia napisał/a:
mogli by zrobić reedycję starych cd czy te vhsy na dvd wydać. Sama bym się skusiła na np. dvd Live at Loreley czy Live'88.


Ja też. Loreley ♥ - zresztą do innych koncertów też często wracam i mogliby wszystkie przerobić na DVD i wydać.
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 17-12-15, 17:11   

Może trzeba im podrzucić ten pomysł. Ale myślę, że by mieli problem, żeby się dogadać jak to wydać i gdzie to wydać :lol: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10