KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Irish Christmas TOUR 2016
Autor Wiadomość
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 21-10-16, 22:18   

No gwiazdą śpiewu nie był, ale i nigdy się na taką nie kreował. Śpiewał po swojemu, specjalnie nie fałszował, pięścią machał, a jak olał śpiewanie i zaczął mówić, to nagrał największy hicior :lol: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 21-10-16, 22:39   

iliana napisał/a:
jak olał śpiewanie i zaczął mówić, to nagrał największy hicior .


A potem wykonał go na żywo... :lol: No ale fakt przy Maite i dwójce dzieci Angelo, to nie będę się czepiać , bo Józef się sam broni.
 
 
ANA 
Gaduła


Posty: 123
Skąd: Poznań
Wysłany: 22-10-16, 13:28   

Elizabeth napisał/a:
No ale fakt przy Maite i dwójce dzieci Angelo, to nie będę się czepiać , bo Józef się sam broni.


Dokładnie! Józek zawsze był dla mnie najlepszy zaraz po Paddym. Fakt, może głosu nie miał rewelacyjnego w porównaniu do reszty chłopaków z kelly family, ale pomimo tego gdy słucham niektórych jego piosenek to nieraz aż ciarki przechodzą. Miał w sobie" to coś "czego niestety Gabriel i Helen nie mają. Poza tym żaden z Kellysow nie potrafił tak swietnie grać na gitarze elektrycznej jak Józek.
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 22-10-16, 14:34   

Elizabeth napisał/a:


No kocham Józefa, ale gwiazdą śpiewu to on nigdy nie był :lol:


Elizabeth nie no po prostu foch i już!!!!!!!!! :evil: A tak poważnie, to wiadome, że drugi Jimmy z niego nie był głosowo aleeeee miał przebłyski np Thrills na loreley :mrgreen:

On miał inne umiejętności :oops: tzn nie, żebym wiedziała, po prostu podejrzewam.. w końcu tyle dzieci ma :oops: ahahhahaha
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3384
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 22-10-16, 21:13   

W sumie młodzi Kelly też nie mieli wybitnych głosów. Ja uważam, że dzieci Angelo nie mają super wokalu, ale nie jest źle.
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2632
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 14-11-16, 10:17   

4 koncerty wyprzedane:
Cytat:
25.11. (CH) Wil – Tonhalle – 19:00 SOLD OUT!!!
18.12. Kempten – kultBOX – 18:00 – SOLD OUT!!!
21.12. Dresden – Alter Schlachthof – 19:00 – SOLD OUT!!!
23.12. Berlin – Columbiahalle – 19:00 – SOLD OUT!!!


[ Dodano: 20-11-16, 14:31 ]
Cytat:
29.11. Stuttgart – Theaterhaus – 19:00 – SOLD OUT!!!


[ Dodano: 23-11-16, 08:55 ]
Kolejny koncert wyprzedany:

Cytat:
26.11. (CH) Solothurn – Großer Konzertsaal – 19:00 SOLD OUT!!!
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
anna
Początkujący

Posty: 33
Wysłany: 27-11-16, 21:21   

Czy ma ktoś relacje z trasy koncertowej angelo
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 27-11-16, 22:29   

Wiem tylko, że był bs. A Angelo coraz większy.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 28-11-16, 12:02   

Relacja z koncertu Angelo 27.11.2016 Almelo/Holland.
Na miejsce przyjechałyśmy przed 13.Ja Aneta Sotyriu,Ewelina Arndt-Simionkowska i Gosia Van Raamsdonk Stawecka z męzem i synkiem Josephem.
Teatr był w hotelu więc było wygodnie i przytulnie.Przez chwile zastanawilismy sie czy koncert jest napewno tutaj bo nie było żadnych fanów bylismy pierwsi.
Najpierw wyszeł Sven witając wszystkich i informując o całkowitym zakazie filmowania i robienia zdjęć a także ze Angelo wyjdzie do nas po koncercie.Uff moglismy odetchnąć z ulgą.
Koncert zaczął się z kilkuminutowym opóźnieniem.Pierwsi wyszli panowie z bandu(szkoda ze nie tego bandu na który tyle czasu czekam) i Kira.
Zaśpiewała chwilkę i zeszła ze sceny.
Nastepnie wyszły dzieciaki i Angelo.Po dzieciach właśnie strasznie widac jak czas leci.Wyrosły -Gabriel juz mały mężczyzna,Helen prześliczna,Emma cała Barby,Joseph przecudny i Wiliam juz chodzący ale na rękach Kiry.Kira strasznie schudła.Za to Angelo chyba dojada posiłki po reszcie hehe co absolutnie nie ujmuje mu uroku i mojej miłości do niego.
Kolejność utworów nie będzie idealna bo ciężko dokładnie zapamiętać.
Angelo przed każdą piosenką opowiadał krótką historyjkę.William był tylko na pierwszej piosence a potem chyba spał za kulisami.Bardzo dziękował za przybycie i mówił ze mieszkał kiedys w Amsterdamie na łodzi.
Śpiewali chyba wszystkie utwory z płyty Irish Christmas plus kilka tradycyjnych irlandzkich plus dwie po niemiecku.
Przed "Joy to the world" zaczął opowiadac o tym jak dostał o naszych holenderskich koleżanek wspaniały prezent koszyk ze słodyczami i mleko czekoladowe które uwielbia i wspominał o tym zeszłym razem.Prosił też zeby w zwiazku z prezentami kupic sobie cos w jego sklepiku a za chwile dodał ze żartuje bo w sklepiku same pierdoły i znów dodał ze za każdym razem tak mówi i zawsze działa hehe.
W większości utworów z dzieci przodowała Emma która jako jedyna ma naprawde fajny głos,Helen musiałaby poćwiczyć z resztą miałam wrażenie tak jak ostatnio ze wcale nie lubi bycia i spiewania na scenie.Nie wiem może stres w końcu to jeszcze dziecko ale ciągle ma jakby niezadowolona mine.Gabriel oprócz wspaniałego wyglądu czarny swetr i czerwone spodnie nie powalił ale to nie przez brak talentu a okropną mutacje.Słychac było jak bardzo sie stara nie fałszowac czy nie zapiszczeć ale efekt kiepski.
Przed jednym z utworów Angelo zapytał dzieciaki co by chciały pod choinke.Emma ze lalkę barbie,Helen ze wszystkie odcinki seralu "Once Upon A Time" na co Angelo pytał ile tego jest hehe,Gabriel ze telefon komórkowy co Angelo skomentował ze prosiłeś o to w zeszłym roku,prosisz w tym i możesz poprosić również w przyszłym hehe,Joseph nie powiedział sam ale Angelo zapytał ze coś z Gwiezdnych Wojen a on kiwa że nie no to może Wojownicze Zołwie Ninja a on kiwa ze tak na co Angelo ze nie ze Zołwie nie są fajne ale ze w sumie zielone to moze by pasowało bo oni z Irlandii.Kira ze nic nie chce(ale dla mnie wyglądało to tak jakby chciała powiedziać ze mam was moją rodzine i nic wiecej nie potrzebuję).Angelo powiedział ze ma tania w utrzymaniu zone a on sam juz dostał mleko czekoladowe a zaraz zajmie sie czekoladkami z kosza który dostał więc jest ok hehe.
Emma i Helen tanczyły ten irlandzki taniec po chwili dołaczył do nich Gabriel a potem nawet Kira i Angelo który nie ma niestety talentu tanecznego i gubił kroki i prawie wpadł na Emmę.
Angelo miał tez swoja małą solówke z jednym z grajków.Grajek grał na takim bębenku a Angelo na tej kolumnie no to było mega czadowe.Wiele solówek Angelo słyszałam ale to było zdecydowanie najlepsze.
Stille Nacht śpiewali w 3 językach.
Joseph miał swój debiut przy fragmencie Oh Danny Boy.Widac było jak sie wstydzi i tuli do Kiry ale poradził sobie wspaniale to było urocze i mega wzruszające.
Po jedej z piosenek na końcu Angelo skoczył z mini scenki i powiedział ze robi tak codziennie w domu a w Święta skacze z czubka choinki.Wszyscy padali ze śmiechu.
Śpiewając First Noel miałam wrażenie ze cofnęłam sie w czasie bo Angelo śpiewał/mówił wersję Papy Dana a dzieciaki i Kira resztę.Jak Kellisi dawno temu.
Przed jedną kolendą prosił byśmy sie wszyscy wzięli za ręce ,dziewczyny z pierwszych rzędów próbowały spiewac Take My Hand co Angelo skomentował ze fajny utwór musza go zapisac ehhe.
Z koncertu to juz chyba wszystko nic istotnego sie nie wydarzyło przynajmniej nie pamiętam.
Po koncercie bs.
Fanów czekających na foty było niewiele więc wszystko poszło bardzo sprawnie.Najpierw jak zwykle dziękowałam mu za wspaniały jak zawsze koncert i przypomniałam ze jestem polka i fani w Pl go kochaja i czekają na jego koncerty.On wie i był bardzo zawstydzony to słysząc.On powiedział ze w związku z doświadczeniami z ostatnich kilku lat( gdzie bilety nie sprzedawały się) w Pl i w Czechach ciężko mu cos teraz zorganizować bo i większa odległośc i koszty.Ja ze może by mógł wrocic z bandem a on ze nie wyklucza i ze po nowym roku będą myslec co dalej czy dzieciaki chcą dalej z nimi grac i spiewac czy co.
Ze w maju ten Dortmund.
Ja do niego ze dla nas fanów jest to spełnienie marzeń a on ze dalej jest w szoku ze to tak szybko ze wydarzyło ze bilety się rozeszły na co ja ze ciężko było z kupnem.
Angelo mówił ze to miał byc tak jeden koncert na próbe by zobaczyc czy jest jakies zainteresowanie a ja ze to był istny szał i ze dalej maja dużo fanów i czekamy na całą taka trase a nie tylko 3 wystepy.On ze to nie jest wykluczone!!!!!!
Narazie jednak chcą się skupic na tych 3 bo będą to świetne koncerty na wysokim poziomie i bardzo profesjonalnie zrobione.A ja do niego ze poczujesz sie pewnie jak 20 lat temu znów widząc taki tłum.On ze to szaleństwo.
Pytałam tez czy będą spiewac tylko starocie czy moze planują jekieś nowe utwory a on ze jeszcze do końca nie wie bo tak jak wspominał myslał ze to będzie jednorazowa sprawa no ale zobaczą jak to wszystko wyjdzie.
No i to chyba tyle.Dziekuje moim kochanym dziewczynkom za miłą zabawę i kupę śmiechu.Na takie koncerty to ja moge jeździć co tydzień.
Pozdrawiam wszystkich Kelly fanów.Do nastepnego.
_________________
A życie płynie.......
Ostatnio zmieniony przez monika.bila 28-11-16, 12:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Daria 
Gaduła


Posty: 428
Wysłany: 28-11-16, 12:25   

Ja już na fb czytałam tą super relację !
Jak ja dawno Angelo nie widzialam, gdzies ta pierwszej trasie Human Patryka :D
 
 
Agatka 
Entuzjasta


Posty: 1836
Skąd: Tychy
Wysłany: 28-11-16, 15:04   

Monika uwielbiam Twoje relacje :-)
 
 
Megi 
Wyjadacz


Pomogła: 1 raz
Posty: 2632
Skąd: Mysłowice
Wysłany: 28-11-16, 16:12   

Monika super relacja, dzięki! :-)

Angelo Kelly meessage To Fran!
https://www.youtube.com/watch?v=4P_cb1c0iNY
_________________
http://stronamegi.blogspot.com/
http://stronamegi-2.blogspot.com/
 
 
wariatka999 
Wyjadacz


Posty: 2305
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-11-16, 17:10   

Też juz czytałam na fb, fajnie że tu też wkleiłaś ;-)
To Gabriel jeszcze komórki nie ma, bez jaj :lol:
_________________
"Byłem buntownikiem łagodnym, najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym...."
Edward Stachura
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 28-11-16, 17:35   

Wiecei ze zawsze staram sie oddac atmosferę koncertu.Dzieki za miłe słowa.
I Gabriel nawet nei powiedział smartphone tylko tel komórkowy hehe dziwne.
_________________
A życie płynie.......
 
 
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 28-11-16, 18:12   

Śmiać mi się z tego chce :mrgreen: :
Z zeszłego roku:
iliana napisał/a:
Pytał się ich, co chcą od choinkę. Helen powiedziała, że telefon, to Angelo się spytał czy taki stacjonarny z tarczą do kręcenia. Potem sam powiedział, że pewnie smartfona i że o tym pomyśli i dodał, że za 3 lata. Gabrielowi dogadał, że może jeszcze ferrari i samolot.
Ludzie się śmiali i ja w sumie też, ale trochę przykro mi się zrobiło (taka matczyna reakcja ;-) ).
Z tego:
monika.bila napisał/a:
Przed jednym z utworów Angelo zapytał dzieciaki co by chciały pod choinke.Emma ze lalkę barbie,Helen ze wszystkie odcinki seralu "Once Upon A Time" na co Angelo pytał ile tego jest hehe,Gabriel ze telefon komórkowy co Angelo skomentował ze prosiłeś o to w zeszłym roku,prosisz w tym i możesz poprosić również w przyszłym hehe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11