KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
14.02.20. Kraków - przejazdy, noclegi, logistyka
Autor Wiadomość
Ika 
Znawca


Posty: 3385
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 05-02-20, 12:10   

Mi tam nie zależy, ale jakby tak jazdy chciał mieć zaklepane miejsce to co? Przez Internet? No sorry
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 05-02-20, 12:30   

No ale zapytac mozna.

Sluchaj, na fosie gdziekolwiek nie staniesz dobrze widac, wiec nie martw sie. Oni sa sporo wyzej przeciez . Nie bylam teraz na zadnym koncercie, ale fosy na poprzednich w Polsce dosyc wolno sie zapelnialy, wiec mysle nie ma co sie bac. :-)
A z zaklepaniem moze byc roznie, nawet jak ktos sie zgodzi, to jednak ludzie sa rozni i jakby przyszlo co do czego, to moze podniesc sie raban. Mysle, ze nie masz sie co martwic o widocznosc. ;-)
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
MaBy
[Usunięty]

Wysłany: 05-02-20, 12:45   

Tinahet napisał/a:
No ale zapytac mozna.

Sluchaj, na fosie gdziekolwiek nie staniesz dobrze widac, wiec nie martw sie. Oni sa sporo wyzej przeciez . Nie bylam teraz na zadnym koncercie, ale fosy na poprzednich w Polsce dosyc wolno sie zapelnialy, wiec mysle nie ma co sie bac. :-)
A z zaklepaniem moze byc roznie, nawet jak ktos sie zgodzi, to jednak ludzie sa rozni i jakby przyszlo co do czego, to moze podniesc sie raban. Mysle, ze nie masz sie co martwic o widocznosc. ;-)

Dzięki. No właśnie tylko zapytałam, ale prawdę mówiąc nie spodziewałam się innych odpowiedzi niż te powyżej.

[ Dodano: 05-02-20, 13:03 ]
Alieneczka napisał/a:
Mi tam nie zależy, ale jakby tak jazdy chciał mieć zaklepane miejsce to co? Przez Internet? No sorry

Problem z Kelly fanami jest taki, że czy to przez internet, czy to w bezpośrednim kontakcie są chamscy wobec osób, które są spoza ich klik, grup itd. Przekonałam się o tym w latach 90 i niestety w 2018 roku, kiedy " stare baby", w większości matki dzieciom zachowywały się jak walniete chamskie gówniary. Miałam taką sytuację, że w Łodzi podjechałam pod Arenę i zagadałam grzecznie do nielicznej jeszcze grupki, czy czekają na koncert - takie tam, żeby w ogóle zagaić jakąś rozmowę. Potraktowaly mne jak gówno chamskimi odzywkami, jedna wspięła się na wyżyny ironii i stwierdziła, że ona żadnego Kelly Family Nie zna, ona czeka na koncert Backstreet Boys 🙄. Nie, no takie rzeczy to serio pamiętam z lat 90- tych i widze, że tu nic się nie zmieniło. Nie wiem skąd takie zachowania? Boicie się, że ktoś Wam Kellych " wypatrzy"? Że komuś uda się stanąć za blisko, bliżej od Was? Widziałam właśnie w Łodzi stałe bywalczynie- najpierw się pchacie do pierwszych rzędów, nie daj Boże, żeby ktoś jeszcze tam stanął spoza Waszych grup, a na koncercie cały czas gadacie ,mam wrażenie że koncerty Was już nie interesują. Mnóstwo takich osób widzialam- stoją, gadają, dłubią w telefonach, ale pozwolić komuś stanąć obok? W życiu! Sorry, ja tylko zapytałam. Co by szkodziło komyus, kto był na dziesiątkach koncertów zająć miejsce obok siebie? Nie prosiłam o odstąpienie. Nie wiem, skąd takie podejście u ludzi. Myslalam, że coś się zmieniło, ale widzę, że niestety nic.
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3385
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 05-02-20, 13:23   

Postaw się w sytuacji tych osob, które tam stoją (uprzedzając - raz stałam od 8 rano i w sumie tylko dlatego, że tak przyjechał nasz bus).
Stoi sobie 20 osób. Myślisz sobie - nie no, luz. Mam szanse na bliższe miejsce. I tak stoisz sobie 8-10 godzin. I o godzinie 18:00 przychodza 2, 3 osoby, witają się serdecznie z koleżankami, które stoją przed tobą. I jeśli do każdej z tych 20 osób przyjdą 2 osoby, to już przed Tobą stoi 60. O już z miejscem przy barierkach kiepsko. Nie czulabys złości, że stoisz 10 godzin na zimnie, a ktoś sobie przyjdzie na gotowe?
Zachowanie jak napisałaś wyżej (BSB) faktycznie nieco denne. Ale nie wszyscy tacy są. Ja tam się chętnie z Tobą piwa napije ;-) natomiast taka rezerwacja chyba trochę nie fair jest, prawda?
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 05-02-20, 13:55   

I ja mam lewy fos, będę pod halą najwcześniej po 15. Tak jak dziewczyny piszą, naprawdę nie masz się co o widoczność martwić, wszędzie na fosie jest super, a nawet po środku lepiej, bo można potańczyć :-P
I nie piszę tego złośliwie, ale nie wiesz chyba co się dzieje w kolejce, jak ktoś próbuje się "wepchnąć", czy ktoś komuś je zajmuje. Jednak sprawiedliwie jest, że "wystoisz" sobie miejsce :->

[ Dodano: 05-02-20, 13:56 ]
A z tego co piszesz, to chyba będziesz z nas najwcześniej :mrgreen:

[ Dodano: 05-02-20, 13:56 ]
Dziewczyny umawiamy się na jakieś forumowe piwko?
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 05-02-20, 14:06   

nona napisał/a:


[ Dodano: 05-02-20, 13:56 ]
Dziewczyny umawiamy się na jakieś forumowe piwko?


ooo właśnie?? A ktoś jedzie z mężem/facetem? Bo mój wypytuje, czy będzie jedynym facetem :roll:
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Natalia86 
Gaduła


Posty: 395
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-02-20, 14:07   

Ja jadę z mężem, który nigdy nie był fanem, a jego wiedza była znikoma gdy go poznałam.
Teraz cieszy się, bo mówi, że będzie miał świetną zabawę :-P :-P
I też pytał mnie czy będzie jednym facetem w tym FOSie :lol:
 
 
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 05-02-20, 14:08   

Ja miałam z mężem jechać, ale się pokomplikowało :roll:
I właśnie sobie przypomniałam, że rezerwację muszę odwołać. Nie potrzebuje ktoś noclegu z piątku na sobotę?
 
 
Agniecha 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 2315
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-02-20, 14:09   

Agata napisał/a:


ooo właśnie?? A ktoś jedzie z mężem/facetem? Bo mój wypytuje, czy będzie jedynym facetem :roll:


Ja będę z moim Jędrzejem. Tyle, że my przyjedziemy przed samym koncertem, a wracamy od razu po.
Edit:
Teraz się zorientowałam, że pytacie o FOS. My mamy miejsca mamy na trybunach.
_________________
"Spokój gwałtowny. Może to już sierpień.
Może strach. Rozegrany przez nas umiejętnie.
Jest mi tak jakby już było za późno.."
Ostatnio zmieniony przez Agniecha 05-02-20, 14:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
nona 
Moderator


Posty: 1868
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 05-02-20, 14:09   

Natalia86 napisał/a:
I też pytał mnie czy będzie jednym facetem w tym FOSie

Jedynym na pewno nie, bo tam zawsze jest Kamil :lol:
 
 
Natalia86 
Gaduła


Posty: 395
Skąd: Katowice
Wysłany: 05-02-20, 14:13   

nona napisał/a:
Natalia86 napisał/a:
I też pytał mnie czy będzie jednym facetem w tym FOSie

Jedynym na pewno nie, bo tam zawsze jest Kamil :lol:


Dzięki niemu inni mężczyźni zawsze mogą poczuć się bardziej komfortowo :lol:


No ale koniec końców, ze względu na moją ciążę, mam teraz bilety w sektorze F
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3385
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 05-02-20, 14:14   

Ja też z moim mężem, który jest anty Kelly generalnie.
I spotykamy się z jeszcze jedna koleżanka i jej mężem.

Na piwko chętnie. My jesteśmy w KrK od 14:00 i bujamy się po rynku.
Pod hale w zależności od pogody
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 05-02-20, 14:17   

Nie da się komuś zająć miejsca w kolejce. Znaczy tylko w sytuacji, jak ktoś przyjdzie wcześniej, zaklepie sobie i potem idzie jeść czy sikać, to koleżanka pilnuje. Ale nie tak, że trzyma się miejsce przez cały dzień dla kogoś, kogo tam nie ma. To nie przejdzie.

I naprawdę na fos widać z każdego miejsca, wręcz bym powiedziała, że z pierwszego rzędu to najgorzej, bo albo ci głośnik zasłania albo kompletnie nie widzisz Kellych, jak są na wybiegu.

Ja na piwo chętnie, jeżeli dotrę oczywiście, bo na razie to mam grypę i ledwo żyję :-| . Ale jak przetrwam to planuję być już w czwartek, a w piątek w miarę wcześnie pod halą.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2544
Skąd: Tychy
Wysłany: 05-02-20, 15:37   

ja na piwko chętna :mrgreen: tylko jeszcze nie wiem o której będę tzn.przez weekend sprawdzę sobie lajkonika, poza tym muszę zgadać się z Marii :-D p.s. Iliana jakby co to pisz, dzwoń :-D :-D :-D
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
kellyska83 
Gaduła


Posty: 308
Wysłany: 05-02-20, 20:12   

Ja mam miejsce na f1. MaBy nie martw się. Nie wszystkie takie są
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 12