KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Angelo odchodzi z KF
Autor Wiadomość
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 14-05-20, 22:57   

Coś czuję, że za Angelo pójdzie Jim...Wydaje mi się, że Paddym, Jim grac nie będzie chciał. A wtedy wrócimy do starego wydania ... PADDY frontman reszta tyły. Nie dziękuję.
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 14-05-20, 23:05   

^
A Ty zawsze o tym samym...Nudne to w sumie.Poza tym ja tam na przykład w żaden powrót Pddiego nie wierzę.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 14-05-20, 23:08   

Jim ma z Padem spoko kontakt raczej. Tym co w Monachium mówił (że to oni comeback obgadali), też to w sumie potwierdził.
W powrót Pada nie chce mi się wierzyć, ale ja od Kellych przyjmę, co dają :lol: .
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 14-05-20, 23:26   

Prędzej Joey zrezygnuje.

kleine napisał/a:


Przed 2017 nie wierzyłam, że KF wróci, a jednak wrócili. Kto wie co będzie za 5 lat.


Zaraz, to kolejna trasa KF ma być za pięć lat?
 
 
Agata 
Entuzjasta


Posty: 1347
Skąd: Polska
Wysłany: 14-05-20, 23:34   

Diana napisał/a:
^
A Ty zawsze o tym samym...Nudne to w sumie.Poza tym ja tam na przykład w żaden powrót Pddiego nie wierzę.


Zawsze możesz nie czytać.

Ciekawi mnie jakie Angelo ma plany inne prócz grania z rodziną. Może jakaś trasa z bandem?
_________________
“If you don't stick to your values when they're being tested, they're not values: they're hobbies.”
 
 
Magdalena 
Moderator


Posty: 2967
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-05-20, 23:37   

No chyba tylko trasę z bandem polscy fani byliby w stanie wybaczyc ;-) .
_________________
Did you know that 4 out of 3 people don't understand fractions?
wiemy co i kogo
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 14-05-20, 23:46   

W sumie 3/4 muzyków KF to panowie z któregoś Angelowego bandu :lol: . Będą się kłócić o Kaya.

Ale podobno Kelly już mają koncepcję następnej trasy na 2022/23.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 14-05-20, 23:55   

iliana napisał/a:
W sumie 3/4 muzyków KF to panowie z któregoś Angelowego bandu . Będą się kłócić o Kaya.


Kay z dzieciarnią chyba nigdy nie grał, więc nie będzie się o co kłócić :lol: . Prędzej o Śledzia.

Że też mu się chce tak poświęcać, niech Kira z dzieciarnią sama śpiewa, skoro taki z nich chwytliwy towar w DE :) a Angelo z KF .
 
 
marii 
Moderator


Pomogła: 1 raz
Posty: 422
Wysłany: 14-05-20, 23:57   

w sumie odwołali letnią trase koncertową to trzeba znaleźć inne metody promocji płyty :roll:



cekawe czy Kelly bez Angelo dadza rade ogarnac trase. Bo jednak on załatwiał te techniczne sprawy, Irlandczycy graja tez z Angelo wiec pewnie z nim by zostali jakby trasy byly w tym samym czasie

w powrot Pada nie wierze. Z resztą on jest w innej wytwórni wiec pewnie nawet by nie mogł


mimo ze po ostatniej trasie bylo widac ze Angelo ma dosc to gdzies tam po cichu liczylam ze odpocznie i jednak wroci do kf. Przykro jakos. Ciagle mam pzred oczami Dortmund i wzruszonego Angelo. Szybko sie to wszytsko skonczylo :-( Najgorsze jest to ze on nie odchodzi po to zeby skupic sie na solo karierze. On odchodzi po to zeby byc tlem dla dzieciakow bo ma jakas wizje stworzenia kf2
_________________
You can’t buy happiness. But you can buy concert tickets, which is kinda the same thing.
Normal is a state of mind I do not wish to inhabit.
www.kellyfamily.pl
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 15-05-20, 00:26   

marii napisał/a:
On odchodzi po to zeby byc tlem dla dzieciakow bo ma jakas wizje stworzenia kf2


A to ja mam wrażenie, że to nie o wizje KF2 chodzi, tylko o to żeby mógł czas z rodziną spędzać . Ciągle był zajęty i w domu go nie było i pewnie Kira tęskniła, już raz się poświęcił i zamknął biznes na dwa lata, teraz znalazł alternatywę, bo dzieci jakoś tam brzęczą, wtedy były za małe i co najwyżej ogarniały występ na 2-3 piosenki.
 
 
kleine 
Gaduła


Posty: 492
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: 15-05-20, 08:20   

Elizabeth napisał/a:


kleine napisał/a:


Przed 2017 nie wierzyłam, że KF wróci, a jednak wrócili. Kto wie co będzie za 5 lat.


Zaraz, to kolejna trasa KF ma być za pięć lat?


Myślę, że wcześniej. Pewnie już się zdeklarowali, podpisali co trzeba. Z 5 latami miałam na myśli Angelo, w jakim będzie miejscu. Nie będzie go na następnej trasie, ale później?

O muzykach nie pomyślałam. Faktycznie Angelo ich pozabiera ;-) . Znajdą innych, może ktoś od Patricii/Jima (Paddy'ego? :lol: ) albo całkiem z zewnątrz. Ale szkoda, bo fajna to była ekipa :-) .
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 15-05-20, 12:56   

Patricia powiedziała w wywiadzie, że mimo odejścia Angelo Kelly Family będzie dalej grało i mają wielkie plany.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 15-05-20, 12:58   

to cieszę, że jednak nie znikają całkowicie, ale szkoda, że bez Angelo.
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9522
Wysłany: 15-05-20, 13:16   

Oświadczenie Maite w sprawie jej udziału w KF (to tłumaczenie z niemieckiego przez fb)

Cytat:
Dear friends,
my management is currently being bombarded with the question of whether I would join the Kelly Family. No Kelly is replaceable. And that Angelo now wants to focus on his own big family, musically and as a father, is perfectly understandable to me.
I have already stressed several times that I have been seriously committed to German-speaking music as a composer and author for ten years. Hard work and grade liniority are part of the recipe for success of my own music career and I can feel blessed as an artist that I can be counted among the big names of the German schlager with gold and platinum awards and sold out arenas.

All this is not for granted and I take the loyalty to my own passion and to the fans very seriously. Sure, THIS is my journey!
And of course my main job as mom of three girls who have to rely on their mother.

With this in mind, I am already looking forward to my upcoming tour and already writing new songs diligently - between kitchen and ironing.


W skrócie:
rozumie decyzję Angelo
sama jest bardzo związana ze swoją niemiecką muzyką i ma swoją karierę w szlagierach z platynowymi płytami i wyprzedanymi halami
poza tym jest mamą trzech dziewczynek
cieszy się na nową trasę i pisze nowe piosenki pomiędzy kuchnią i prasowaniem

Czyli do KF nie wraca :lol:
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
marchewcia
[Usunięty]

Wysłany: 15-05-20, 14:05   

Odnoszę wrażenie, że Angelo zabrnął w coś z czego nie wie, jak wyjść do końca.
Z jednej strony mi go szkoda, ale też rozumiem nastawienie niektórych. Jeżeli faktycznie sam ogarniał firmę Kelly Family nic dziwnego, że nie wytrzymał.
Chce założyć drugie KF. Ale co zrobi, gdy Emma i młodsi chłopcy będą chcieli mieć własne przestrzenie?
Rozumiem, że Kira tęskni. Dla mnie może z nim jeździć na koncerty, ale występować niekoniecznie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10