KELPIX Strona Główna KELPIX


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Angelo odchodzi z KF
Autor Wiadomość
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1509
Skąd: gdynia
Wysłany: 15-05-20, 20:25   

No bo chciał żeby to wszystko wypaliło to i wiedział ( bo ich zna :P ) że jak sam nie dopilnuje to wszystko się roz... a podczas tego gdy już się to działo mógł zwyczajnie dopiero wtedy poczuć znowu ten cały ciężar i zmieniłzdanie , kiedyś mi pewna osoba powiedziała że "Tylko krowa nie zmienia zdania" :-P
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
paper_ann 
Znawca


Posty: 3778
Skąd: z domu
Wysłany: 15-05-20, 22:15   

Bardzo to smutne :cry: .
 
 
Diana 
Entuzjasta

Posty: 1428
Skąd: Ełk
Wysłany: 16-05-20, 22:12   

Angiefan napisał/a:
No bo chciał żeby to wszystko wypaliło to i wiedział ( bo ich zna :P ) że jak sam nie dopilnuje to wszystko się roz... a podczas tego gdy już się to działo mógł zwyczajnie dopiero wtedy poczuć znowu ten cały ciężar i zmieniłzdanie , kiedyś mi pewna osoba powiedziała że "Tylko krowa nie zmienia zdania" :-P

Kurczę,Ty to go potrafisz usprawiedliwić...nie ma to jak wierny i oddany fan..A ja myślę ,że nabił kabzę na tyle ,że już nie musi tyle napi....rzać,i woli po prostu poświęcić czas tylko jednej sprawie, czyli śpiewaniu i graniu ze swoją żoną i dziećmi...
 
 
Lena 
Entuzjasta


Posty: 1509
Skąd: gdynia
Wysłany: 17-05-20, 12:54   

^ Oj Diana Ty to się chyba kierujesz moim nickiem. Tak uważam nie usprawiedliwiam go -bo nie muszę ani nie czuję takiej potrzeby wypowiedziałam się po prostu . Ale spoko rozumiem że mogłaś odnieść jakieś wrażenie że ja za Angelo stoję murem , korzystając z okazji :
Nie podoba mi się to że tak gra nam na emocjach odchodząc i przychodząc , staram się go rozumieć z tej strony zwykłego człowieka , wiem jak to jest jechać w długą trasę i w międzyczasie coś wypada , ze zdrowiem np i decyzje się zmieniają . Nie podoba mi się że tak się marnuje w tym swoim projekcie z rodzinką. Jak lubię Kirę - to chyba ostatnio się zrobiła zbyt pewna siebie i pieje bez opamiętania ( piszczy ) dla mnie jej falset jest za cieńki , zdecydowanie wolę głos Helen . te ich płyty to są takie sobie wiecie , uważam że Angelo & Bankd ( solo) to jest to i w tym & family to on jest gitarzystą i promotorem only... Brakuje jego pierdol**ecia jeśli wiesz co chcę powiedzieć.

Już raz odchodził , potem wrócił . Oczywiście to jest możliwe że to że teraz akurat o tym mówi to jest celowy zabieg marketingowy wcale by mnie to nie zdziwiło. :-P
_________________
przyniosłaś mi album zdjęć na każdym z nich Kocham Cię
przyniosłaś ten zeszyt chwil i w każdej z nich jesteś Ty
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 17-05-20, 15:11   

W ogóle wiecie, że Joey na tych swoich wykładach powiedział kiedyś, że Kelly mają taką umowę, że mogą występować pod nazwą Kelly Family, jeżeli jest ich na scenie przynajmniej sześcioro. Dlatego Stille Nacht nie było jako KF i te występy Kathy/Patka/John/Paul w Holandii były jako "original voices of the Kelly Family".
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Ika 
Znawca


Posty: 3384
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 17-05-20, 17:13   

Czy Paul też się liczy?
_________________
Gdybyś był łzą w moim oku, nie zapłakałabym nigdy, żeby Cię nie stracić.....
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 17-05-20, 18:11   

Tak, na pewno.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Tinahet 
Znawca


Posty: 4718
Skąd: Hoddesdon
Wysłany: 18-05-20, 11:29   

A mnie wkurza tkie gdanie Angelo. Pomine fakt, ze po niemiecku, ale sorry, wiedzisl na co sie pisze. Ja mam wrazenie, ze to nie tak, ze reszta mila w dupie, a Angelo wszystko na glowie, tylko Angelo ma tak silna osobowosc, ze reszta zwyczajnie stwierdzila- ok, Ty decydujesz. Po comebacku i pierwszej trasie, gdzie wyskakiwali nieml z lodowki- wiedzisl na co sie porwal i na kolejne trasy mogl zatrudnic kogos do ogrniania wszystkiego. Po Loreley mial byc koniec- przerwa. Stalo sie inaczej- na nasze szczescie- ale to byl czas tak naprawde na przetasowania, a nie teraz, ze zmeczony. Sorry Ngelo, ale cal trase wygladalo tak, jakbys byl mega zmeczony
A no i wlasnie, dzieciaczki ma slodkie, ale zdnej indywidualnosci z mega talentem tam nie ma i jak dlugo taki styl beda ciagneli?
_________________
"Don't let the Muggles get you down."
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 18-05-20, 20:30   

Tinahet napisał/a:
A mnie wkurza tkie gdanie Angelo. Pomine fakt, ze po niemiecku, ale sorry, wiedzisl na co sie pisze. Ja mam wrazenie, ze to nie tak, ze reszta mila w dupie, a Angelo wszystko na glowie, tylko Angelo ma tak silna osobowosc, ze reszta zwyczajnie stwierdzila- ok, Ty decydujesz. Po comebacku i pierwszej trasie, gdzie wyskakiwali nieml z lodowki- wiedzisl na co sie porwal i na kolejne trasy mogl zatrudnic kogos do ogrniania wszystkiego. Po Loreley mial byc koniec- przerwa. Stalo sie inaczej- na nasze szczescie- ale to byl czas tak naprawde na przetasowania, a nie teraz, ze zmeczony. Sorry Ngelo, ale cal trase wygladalo tak, jakbys byl mega zmeczony
A no i wlasnie, dzieciaczki ma slodkie, ale zdnej indywidualnosci z mega talentem tam nie ma i jak dlugo taki styl beda ciagneli?

Oni trafili na niemiecką publiczność która kocha wszystko.Po prostu jak czytam czasem komentarze tych fanów pod jakąś mega tragedią to ażmnei serce boli.Jak można tak się jarać wszystkim bo to Kelly.
Angelo to szczerze większość ostatniej trasy mnie wku..wiał.Olewczo występował,dużo szefował i na koniec dowalił do pieca pfff.
Przecież można mieć rodzinę i spełniać się muzycznie a to co oni robią to mimo starań jest słabe a dzieci nie mają zadatków na muzyków i mieć raczej nie będę więc po co on to robi?
No i ostatnio tak mnei zaczęła irytowac Kira ze masakra począwszy samą jej osobę skończywszy na jej głosie.Dramat.
_________________
A życie płynie.......
 
 
Elizabeth 
Wyjadacz


Pomogła: 2 razy
Posty: 2952
Skąd: Z telefonu
Wysłany: 18-05-20, 21:42   

monika.bila napisał/a:
No i ostatnio tak mnei zaczęła irytowac Kira ze masakra począwszy samą jej osobę skończywszy na jej głosie.Dramat.


Mam to samo :lol: , dzisiaj jak mi się wyświetlił jakiś filmik od Angelo na Instagramie, to normalnie mnie aż wykrzywiło.
 
 
monika.bila 
Entuzjasta


Pomogła: 1 raz
Posty: 1181
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 19-05-20, 02:07   

Elizabeth napisał/a:
monika.bila napisał/a:
No i ostatnio tak mnei zaczęła irytowac Kira ze masakra począwszy samą jej osobę skończywszy na jej głosie.Dramat.


Mam to samo :lol: , dzisiaj jak mi się wyświetlił jakiś filmik od Angelo na Instagramie, to normalnie mnie aż wykrzywiło.

Tak mi zapiszczała ze prawie mi telefon z ręki wypadł co dziwne bo zawsze lubiłam jej głos,np w Mary albo Three Musketeers które mega uwielbiam czy nawet Let Go.
Jak ją widze to mam dwie rzeczy na myśli idz się wyśpi a potem ubierz normalnie i pomaluj :-P a przede wszystkim uśmiechnij.
_________________
A życie płynie.......
 
 
Moncia 
Wyjadacz


Posty: 2544
Skąd: Tychy
Wysłany: 19-05-20, 09:36   

monika.bila napisał/a:
Jak ją widze to mam dwie rzeczy na myśli idz się wyśpi a potem ubierz normalnie i pomaluj :-P a przede wszystkim uśmiechnij.
w końcu ktoś głośno powiedział to co ja myślę od dawna ;-) Kira robi z siebie taką "cierpiętnicę" :roll:
_________________
...Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę?
Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań.
Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.
Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie...Paulo Coelho
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 19-05-20, 11:00   

Na stronie RTL pojawił się "artykuł" rozważający opcję, że Iggi dołączy do KF.
Mam nadzieję, że oni nie pójdą jednak w tę stronę i pociągną to w szóstkę z ewentualnym gościnnym udziałem kogoś, ale to w takiej formie jak Luke i Lili byli na ostatniej trasie.
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
monia2128 
Entuzjasta


Posty: 1407
Skąd: Gniezno
Wysłany: 19-05-20, 11:03   

oby nie... obojętnie, które dziecko to by miało być..
 
 
iliana 
Administrator


Pomogła: 4 razy
Posty: 9520
Wysłany: 19-05-20, 11:06   

Joey już jakiś czas temu otwarcie mówił, że dla niego włączenie dzieci to jest kolejny i naturalny krok i dlatego jego dzieciaki były na scenie.
Patka wiadomo pieje nad synalkami.

Ale Jimmy napisał, że to coś nowego, to będzie projekt, o którym on od dawna myślał, więc chyba jednak nie dzieci? :-|
_________________
Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do.
So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Explore. Dream. Discover.


Cover the road till the end of time
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11